prezent od mojego mężusia

pomożmy Ani

sobota, 8 marca 2014

Wiosenny obrazek i nie tylko

Witajcie ! Miałam Wam pokazać kolejny obrazek ,który zaczęłam wyszywać ,jest to okno wiosenne :)
wygląda tak


Zaczęłam go już jakiś czas temu ale ,że moi chłopcy lecieli do Polski na urlop ,zabrali ze sobą aparat i nie mogłam wcześniej zrobić zdjęć.
Na obecną chwilę mam tyleChłopcy przywieźli mi prezent od mojej mamyśliczny woreczek na jabłuszka z pysznymi suszonymi jabłuszkami :)
a od męża jak zwykle dostałam jakiś drobiazg tym razem jest to płyta Anny German ,kilka lat temu usłyszałam pierwszy raz o Niej i Jej życiu w między czasie słyszałam Jej piosenki. Chyba się starzeję ,bo w życiu nie słuchałam takiego rodzaju  muzyki  hihi

W czasie gdy moi chłopcy urlopowali w Polsce ja w tym czasie nie próżnowałam i tworzyłam takie coś :

Synek w tym tygodniu w szkole  miał "Światowy dzień książki" i mogli przebrać się za postać z książek niestety mój synuś nie chciał przebrać się za nikogo innego jak tylko za rycerza Jedi (choć to postać filmowa ).
Michaś nie widział filmów ale jest tyle zabawek w sklepach i koledzy z klasy opowiadają więc i On chciał wiedzieć kto to jest .
Jak już dowiedział się kto to taki i o czym są Gwiezdne Wojny zapragnął być rycerzem Jedi i koniecznie chciał  mieć strój ale przede wszystkim  płaszcz :(
Więc mamusia jak to mamusia usiadła i w kilka dni wymodziła taki oto zestaw ,dziecko zachwycone i mamusia też :D
pozdrawiam Was serdecznie