prezent od mojego mężusia

pomożmy Ani

piątek, 13 sierpnia 2010

Sampler

Na obecna chwile moj sampler wyglada tak:


jak zepsuc torbe

Jak zepsuć całkiem fajna torbę na kilka dni przed wyjazdem

1.Otóż potrzebna nam torba nawet całkiem całkiem

2.osoba ,która dopiero co zapoznaje się z maszyna do szycia

3.pomysł poszerzenia torby ,bo fajna ale wąska.


Jak już to wszystko posiadamy to zabieramy się do pracy:

Najpierw rozprujmy torbę, potem zróbmy boki i dno, zszyjmy boki z dnem żeby dowiedzieć się ,ze są za długie, bo chociaż wymiary były dobre to jednak cos się wydłużyło hihi
Potem rozprujemy boki, skrócimy i zszyjemy na nowo, potem przyszyjemy do jednej części torby potem do drugiej w miedzy czasie złamiemy sobie igle ,która z mocą odrzutowca uderzy w nasze ramie, nie robiąc nam krzywdy.
Po skończeniu szycia zobaczymy ,ze to co nam wyszło tzn. szwy nie wyglądają zbyt fajnie i postanowimy zrobić podszewkę w celu ukrycia niedoskonałości spowodowanych nie umiejętnością szycia.
Pomyślimy sobie ,ze przyszycie podszewki nie jest czymś trudnym i wybierzemy sobie szew ozdobny ,który na naszej torbie wcale nie będzie tak wyglądał:(

Wiec ,żeby ukryć te niedoskonale szwy trzeba będzie troszkę się pomęczyć i ręcznie doszyć paski ,które zakryją nieładny szew. Przyszywanie zajmie nam wystarczająco dużo czasu ,żeby spać pójść z kurami .

A tak wygladala torba przed zabiegiemtak z ladnym wzorkiem, ktory mial wygladac ladnie
a tutaj juz po recznym przyszyciu paskow czyli efekt koncowyprzed przerobkai po przerobce tutaj razem z chustecznikiem:)Mam nadzieje,ze nie przynudzilam Was zbutnio ,pojawie sie w niedziele,zeby sie pozegnac przed wyjazdem:)